Poznámka k fungování e shopu

Tisk PDF
Poznámka k fungování e shopu

Činnost eshopu je jen doplňkovou součástí našeho webu. Nejsme žádná obchodní společnost, ale malý renovační tým. Výrobu dílů bereme jako službu pro Vás (pomoc) nikoliv jako naši stěžejní ambiciozní aktivitu na trhu prodejců dílů. Díly prioritně zásobujeme námi repasované motocykly či jeho skupiny .
Všichni jsou vítaní, bez ohledu na to co žádají, jenže všichni nemusí akceptovat reálnou  časovou prodlevu pro naše nízké výrobní možnosti, zejména pokud narazíme na věci, které zrovna máme jen rozpracované nebo v polotovaru nebo vůbec. S ohledem na reálné kooperační možnosti v ČR v současné době , nemáme žádné ambice pokrýt na trhu veškeré požadavky týkající se povrchových úprav či výrobu částí na ojedinělé modely a to přestože je v rámci informace nabízíme jako dostupné, protože je umíme vyrobit a máme na to přípravky. Když máme čas doplňujeme výrobky na sklad, v prvé řadě to nejvíc chybí. Proto se nezlobte, když odmítneme vaše požadavky zejména z časových důvodů, protože obvykle nezapadají do našeho programu.
Jde nám vždy o kvalitu ne o termíny. Z  důvodu upřesnění dodání požadovaného výrobku, počkejte prosím na reálné potvrzení objednávky, čas a cenu dodání. Dodávka může v některých případech činit týdny i měsíce. Cena se může lišit s udávanou cenou s ohledem na individuální kompletaci prováděnou na úkor jiné práce. Objednávku považujeme za závaznou po upřesnění vaší poptávky z naší strany. Proto do doby potvrzení vašich předběžných požadavků nic neplaťte a vyčkejte. Když se za týden neozveme ptejte se emailem.
Omlouváme se všem, kteří si mysleli, že fungujeme podobně jako Lidl, Amazon, Kaufland nebo větší výrobci, kteří díly vyrábějí ve velkém na sklad a mohou je kdykoliv doručit na druhý den.
Děkujeme za trpělivost všem, kteří si to přečetli a zachovají nám i přes tyto časové komplikace svou přízeň. Snažíme se Vám to vrátit v kvalitě a v informacích.
Váš team NSU.cz

 

Kontaktní údaje

Kontaktujte nás

inzeráty bez NSU

inzeráty NSU

Sale Koupím kliku a ojnici NSU 201 OSL
25/01/2016

Price: 0 CZK

Anketa pro návštěvníky webu

Libí se Vám dvoutaktní model NSU ZDB, jako má pan Král