Historické motocykly NSU

Úvodní strana

Tisk PDF

Situace věčně se opakujících dotazů na vznik úzce zaměřeného webu na NSU dozrála k razantnímu řešení. Rozhodl jsem se zde zviditelnit a popularizovat svého dlouholetého koníčka, utřídit odborné informace na téma motocykly NSU do roku výroby 1945, a to za přispění všech Vás – „stejně poznamenaných jedinců“ a v neposlední řadě nabídnout možný servis majitelům předválečných a válečných motocyklů, kterých k mé radosti neubývá, nýbrž za přičinění nás všech přibývá.

Mým neskromným cílem je rozvinout, díky vymoženostem dnešní IT, v Evropě již standardní, moderní informační základnu, která by nám všem mohla sloužit při popularizaci vlastních snů, jenž jsme již dotáhli do reality, nebo které nám doposud způsobují nespavost a beznaděj. I těm, co po očku pohlížejí po něčem jiném než po Péráku nebo Zetce, snad dodáme více naděje, že v dnešní době je možné řeholi renovace stroje této značky dříve nebo později úspěšně podstoupit, aniž bychom nedokázali neodhadnout výsledek. Poněvadž nezačínám u zeleného stolu, proto bych se rád vyhnul negativním zkušenostem ze zahraničí, pokud jde o úroveň dat a osobitých údajů.

Prioritou na dosažení vytyčených cílů nemá být četnost, anonymita a všeobecnost, nýbrž odbornost, zkušenost a ověřitelnost námi všemi poskytnutých údajů. Je jasné, že ta něco stojí. Bez Vás bych tento záměr, dokázat ostatním, že historie rozvoje motorismu v ČR nese nesmazatelnou stopu s názvem NSU, nedovedl nikam dál než k tomuto smělému a troufalému úvodníku.

Kontaktní údaje

Kontaktujte nás

inzeráty bez NSU

inzeráty NSU

Sale Prodám Motor - NSU 301 T
20/11/2014

Price: 0 CZK

Anketa pro návštěvníky webu

Libí se Vám dvoutaktní model NSU ZDB, jako má pan Král